Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu górnego
Przejdź do treści głównej
Przejdź do menu prawego
Przejdź do mapy serwisu
Przejdź do stopki
Gmina Czarna Gmina Czarna Gmina Czarna Gmina Czarna Gmina Czarna Gmina Czarna

Urząd Gminy

 

KIEROWNICTWO URZĘDU:

Wójt Gminy Kłodawa - Anna Mołodciak

tel. (95) 7216 660

e-mail: urzad@klodawa.pl

Sekretarz Gminy - Karolina Niciejewska

tel. (95) 7216 662, e-mail: kniciejewska@klodawa.pl

Zastępca Wójta - Andrzej Kwiatkowski

tel. (95) 7216 660, e-mail: akwiatkowski@klodawa.pl

 

Wójt Gminy Kłodawa lub jego Zastępca przyjmuje interesantów w sprawach skarg lub wniosków w poniedziałki w godz. 15:30 – 17:30.

 

POSZCZEGÓLNE KOMÓRKI ORGANIZACYJNE URZĘDU:

  • Referat Budżetowo – Finansowy:

Kontakt:

1) Skarbnik Gminy - Agnieszka Chudziak:

tel. (95) 7216 664, e-mail: skarbnik@klodawa.pl

2) stanowisko ds. rachuby i płac (zastępca Skarbnika Gminy) - Karolina Adamczyk

tel. (95) 7216 675, e-mail: kadamczyk@klodawa.pl

3) stanowisko ds. księgowości budżetowej - Izabela Piasecka-Prokopowicz

tel. (95) 7216 674, e-mail: ipiasecka@klodawa.pl

4) stanowisko ds. księgowości finansowej - Natalia Czerwonka

tel. (95) 7216 674, e-mail: nczerwonka@klodawa.pl

5) stanowisko ds. księgowości podatkowej - Elżbieta Różycka

tel. (95) 7216 672, e-mail: erozycka@klodawa.pl

6) stanowisko ds. podatków i opłat lokalnych - Dagmara Wierzbicka

tel. (95) 7216 672, e-mail: dwierzbicka@klodawa.pl

7) stanowisko ds. pomocy materialnej dla uczniów oraz podatków i opłat lokalnych - Anna Mielnik

tel. (95) 7216 672, e-mail: amielnik@klodawa.pl

 

  • Referat Planowania Przestrzennego, Inwestycji i Gospodarki Gruntami:

Kontakt:

1) kierownik referatu - Jerzy Jesis

tel. (95) 7216 665, e-mail: jjesis@klodawa.pl

2) stanowisko ds. inwestycji komunalnych (z-ca kierownika referatu) - Grzegorz Zapytowski

tel. (95) 7216 670, e-mail: gzapytowski@klodawa.pl

3) stanowisko ds. planowania przestrzennego - Iwona Szabowicz

tel. (95) 7216 676, e-mail: iszabowicz@klodawa.pl

4) stanowisko ds. gospodarki gruntami - Irena Bloch

tel. (95) 7216 670, e-mail: ibloch@klodawa.pl

5) stanowisko ds. ocen środowiskowych i planowania przestrzennego - Bartosz Kołodziejczak

tel. (95) 7216 676, e-mail: bkolodziejczak@klodawa.pl

 

  • Referat Drogownictwa Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Promocji

Kontakt:

1) kierownik referatu – Monika Antczak

tel. (95) 7216 666, e-mail: mantczak@klodawa.pl

2) stanowisko ds. drogownictwa, oświetlenia drogowego i przewozów osobowych - Marta Pawlak

tel. (95) 7216 669, e-mail: mpawlak@klodawa.pl

3) stanowisko ds. gospodarki komunalnej i rolnictwa - Joanna Gozdowska

tel. (95) 7216 669, e-mail: jgozdowska@klodawa.pl

4) stanowisko ds. rozwoju gospodarczego, kultury zdrowia i promocji - Marta Więckowska

tel. (95) 7216 669, e-mail: mwieckowska@klodawa.pl

5) stanowisko ds. ochrony środowiska - Marek Jędraszczyk

tel. (95) 7216 661, e-mail: mjedraszczyk@klodawa.pl

 

  • Referat Społeczno-Organizacyjny

Kontakt:

1) kierownik referatu - Bożena Popowska

(informacje niejawne, stanowisko ds. zarządzania kryzysowego, spraw wojskowych i OSP)

tel. (95) 7216 673, e-mail: bpopowska@klodawa.pl

2) stanowisko ds. kadr i sekretariatu (z-ca kierownika referatu) - Lilla Adamiec

tel. (95) 7216 660, e-mail: sekretariat@klodawa.pl

3) stanowisko ds. USC i ewidencja ludności - Marta Brysik, Aleksandra Małyszko

tel. (95) 7216 671, e-mail: usc@klodawa.pl

4) stanowisko ds. obsługi interesantów - Marta Brysik

tel. (95) 7216 680, e-mail: bok@klodawa.pl

5) stanowisko ds. funduszu alimentacyjnego - Patrycja Augustyniak

tel. (95) 7216 667, e-mail: paugustyniak@klodawa.pl

 

  • SAMODZIELNE STANOWISKA

kontakt:

1) stanowisko ds. integracji europejskiej, funduszy pomocowych i inwestycji - Sylwia Mikołajczuk 

tel. (95) 7216 667, e-mail: smikolajczuk@klodawa.pl

2) stanowisko ds. obsługi rady gminy - Kamila Kłosowska

tel. (95) 7216 668, e-mail: kklosowska@klodawa.pl, radagminy@klodawa.pl

3) stanowisko ds. technicznej obsługi systemów komputerowych - Jacek Mazur

tel. (95) 7216 667, e-mail: jmazur@klodawa.pl

 

  • STRAŻ GMINNA

1) Komendant Straży Gminnej – Marian Matczak

kontakt: tel. 504-185-404, fax: 95-7216-660, e-mail: strazgminna@klodawa.pl

Stowarzyszenia i związki gminne do których należy Gmina Czarna
  • MOF
  • Lubuska Niebieska Tarcza
  • ANR
  • Lubuskie Warte Zachodu
  • Kraina szlaków turystycznych
  • Zrzeszenie Gmin Województwa Lubuskiego
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
projekt i hosting: INTERmedi@ | zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x